לפרטים נוספים והצעות מחיר: 054-5445278

מג’נטו Magento

מג’נטו (Magento) היא פלטפורמת למסחר אלקטרוני (קוד פתוח) מקצועית עשירה בתכונות, המציעה לסוחרים גמישות ושליטה מלאה על המראה, תוכן, ופונקציאליות של חנות האלקטרוני שלהם. ממשק הניהול האינטואיטיבי של מג’נטו (Magento) מכיל כלי שיווקים עוצמתיים, כלי קידום במנועי חיפוש, וכלי ניהול קטלוג שנותנים לסוחרים את הכוח ליצור אתרים המותאמים לצרכים העסקיים שלהם. מיועד להיות מותאם לכל צורך, ומגובה על ידי רשת תקשורת רחבה, מג’נטו (Magento) מציע את פלטפורמת ה- eCommerce האולטימטיבית. מג’נטו (Magento) הינו המסגרת מושלמת ללקוחותנו.

עיצוב למג'נטו

העיצוב של חנות אלקטרונית הוא לא כמו עיצוב בלוג, אתר מוסדי או אתר פרסום. ברוב המקרים אתרים אלו נועדו לבסס נוכחות באינטרנט וליצור קשרים בלבד. מצד השני, אתרי מסחר אלקטרוני נועדו למכור ולהשלים את העסקה מהתחלה ועד הסוף. חוץ מעיצוב טוב, חנויות אלקטרוניות חייבות להיות פונקציונליות, וחייב להיות להם היכולת לעבד את כל המידע ולאסוף את התשלום.

קרא עוד

פיתוח מג'נטו

ההתמחות של החברה שלנו בפיתוח מערכות סחר אלקטרוני מבוססות Magento, תהיה בטוח שאתה בידיים בטוחות. אנחנו נחשבים מקצועיים בהקהילה של מפתחי וסוחרי Magento ,וגאים בכך.

קרא עוד

אופטימיזציה ויעוץ מג'נטו

שירות זה מיועד לבעלי חנויות שאוהבים לקבל החלטות שמבוססות על נתונים, שמבינים בתחומים השונים של שיווק באינטרנט, אבל אין להם את הזמן הנדרש להתמקד בתחום עסקי זה. שירות זה נועד לשפר בהדרגה את התחומים השונים של חנות האינטרנט שלך. השירות מיועד לאלה שרוצים לבנות עסק יציב.

קרא עוד

מבין לקוחותינו במג'נטו

השאירו פרטים ונחזור אליכם!