לפרטים נוספים והצעות מחיר: 054-5445278

עיצוב למג’נטו

העיצוב של חנות אלקטרונית הוא לא כמו עיצוב בלוג, אתר מוסדי או אתר פרסום. ברוב המקרים אתרים אלו נועדו לבסס נוכחות באינטרנט וליצור קשרים בלבד. מצד השני, אתרי מסחר אלקטרוני נועדו למכור ולהשלים את העסקה מהתחלה ועד הסוף. חוץ מעיצוב טוב, חנויות אלקטרוניות חייבות להיות פונקציונליות, וחייב להיות להם היכולת לעבד את כל המידע ולאסוף את התשלום. הגבלה במסחר אלקטרוני הוא שהצרכן לא יכול לראות את המוצר מכל זווית. לכן זה הכרחי שהעיצוב ואדריכלות של האתר יהיו מושלמים על מנת להעניק ביטחון עצמי ללקוחות כדי להוביל אותם סוף סוף אל הדף הרצוי :"תודה על רכישתך".  זה יכול להישמע כמו קסם, אבל זו הסיבה שאצלנו העיצוב של החנות האלקטרוני שלך תיווצר על ידי מעצב מומחה. בדרך זו המטרות העסקיות שלך יתורגמו לשיטות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר שקיימות. אנו רוצים לשפר שיעורי ההמרה שלך כך שיהיו באותו רמה כמו העיצוב של החנות שלך.

עיצוב באוריינטציית Magento

עיצוב עבור Magento יכול להיות מורכב בדיוק כמו פיתוחו. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, והכל אפשרי כאשר מעורבים אנשי מקצוע הנכונים וכאשר לוקחים את הפיתוח בחשבון. המעצבים שלנו מכירים היטב את Magentoוהם מכירים את הדרך להצלחה. העבודה שלהם הוא הרבה יותר מאשר לתת לך את הפתרון החזותי הטוב ביותר, ולוודא שהפרויקט עומד בתקציב. עיקר העבודה שלהם הוא בהוצאת הפוטנציאליות המקסימלית מ-Magentoע"י הבחנת איזה תכונה יש לשלב מההתחלה, כדי לוודא שהפרויקט יתאים את תקציבכם וצורכיכם.

זהות המותג ועיצוב עדכני

אנחנו אוהבים לחשוב על זהות מותג כמו בחנות רגילה. התרבות העסקית, והצבעים, והעסק בכללותו צריכים להיות נוכחים כדי ליצר אמפתיה ולשפר את חווית הלקוח. זה דבר אחד שלא השתנה ממכירות קונבנציונליות: אתה צריך לשמור על העקביות ועל רושם מקצועית. אחרי שזה נאמר, אם אין לך מותג או זהות חזותי עבור העסק שלך באינטרנט, אנחנו יכולים לספק לך. כמו כן, אם יש לך-זהות ועיצוב שצריך עדכון, אתה יכול לסמוך עלינו. אנחנו יכולים לעדכן את העיצוב הנוכחי שלך -מה שיצעיר את המראה הכללי שלך, יעניק צמיחה, וישפר את שיעורי ההמרה שלך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!