לפרטים נוספים והצעות מחיר: 054-5445278

פיתוח מג’נטו

למה Magento?

Magento היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני (קוד פתוח) מקצועית עשירה בתכונות, המציעה לסוחרים גמישות ושליטה מלאה על המראה, תוכן, ופונקציאליות של חנות האלקטרוני שלהם. ממשק הניהול האינטואיטיבי שלMagento מכיל כלי שיווקים עוצמתיים, כלי קידום במנועי חיפוש, וכלי ניהול קטלוג שנותנים לסוחרים את הכוח ליצור אתרים המותאמים לצרכים העסקיים שלהם. מיועד להיות מותאם לכל צורך, ומגובה על ידי רשת תקשורת רחבה, Magento מציע את פלטפורמת ה- eCommerce האולטימטיבית. Magentoהתברר כמסגרת המושלמת ללקוחות שלנו.

ארגון תכונות

תהליך הפיתוח מתחיל על ידי חלוקת הפרויקט למרכיבים, תת רכיבים ותכונות, כל זה להגדיר את התכונות בדיוק המרבי, כדי להקל בפיתוח. אנו מחלקים את התכונות לקבוצות של עדיפויות, כדי שנעבוד על החשובות יותר על ההתחלה. אנו גם מקבצים את הפרויקט לפי תלות, כך שנוכל לעבוד על תכונות שאינן תלויות אחת בשנייה באופן אסינכרוני.

גישתנו

הגישה שלנו לפיתוח הוא דומה מאוד לגישת “פיתוח תוכנה זריז" (Agile Software Development). במונחים פשוטים יותר, אנו מתמקדים להתחיל את הפיתוח בצורה זריזה, ולא בתכנון מתמשך על תרחישים שאי אפשר לחזות תוצאותיהם במידה מספקת. פיתוח באינטרנט הוא תחום מאוד מורכב, ואחד שמשתנה על בסיס יומי. זה כן אפשרי לתכנן פרויקטים מסוימים במשך כמה חודשים, אבל בניסיון שלנו עד שהפיתוח באמת מתחיל זה  עדיין בלתי אפשרי לחזות כל תרחיש או בעיה שעלולה להתרחש. יתר על כן, לעתים קרובות לקוחות רבים רוצים להכניס שינויים והוספות רק אחרי שרואים את המוצר בפעולה לכמה סיבות:  או בגלל שתכונה היא לא שימושי כמו שהם דימינו, או שיש להם רעיון חדש על איך לשפר את התכונה. יתר על כן ,עם צוות המתכנתים המקצועיים שלנו, רעיונות חדשים צצים במהלך הפיתוח.

קשר הדוק יותר בין צוות הפיתוח והלקוח

משמעות הדבר הוא ששתי הקבוצות, הפיתוח והלקוח, יש להם הבנה טובה יותר על אופן ביצועה התוכנה שמאפשר פתירת בעיות ושיפור עיצובים בצורה מהירה יותר. יתר על כן, אם ללקוח יש את היכולת לשאול שאלות, לקבל הבהרה, ולדון ברעיונות, אז סביר להניח שיהיה אפשר להגיע לתוצאה שרוצה הלקוח.

מפתחים שמחים = תוצאות טובות

המפתחים שלנו הם בין המפתחים המוכשרים בעולם, ואנו מאמינים שאם הם מקבלים קצת חופש אז הם יכולים להציע פתרונות ייחודיים ויצירתיים לתוכנה שלך.

עלות

אנו מאמינים שהעלות של הפרויקט שלך תקטן באופן משמעותי על ידי השימוש בפיתוח זריז.
הסיבה לכך הוא שהפרויקט שלך בתהליך תמידי של ניהול ושיפור, כלומר – אתה מקבל את התוצאות שאתה רוצה, בפרק זמן קצר יותר.

שינוי = חיובי

גישתנו הוא שהשינוי נתפס כחיובי! בניגוד לשיטות פיתוח תוכנה מסורתיות לפיה בקשות לשינוי יקרות וגורמים לעיכובים, אצלנו יש לך את האפשרות לשנות את מסלול הפיתוח בין כל 2-4 שבועות. אנו מאמינים בגמישות. בכל אופן ,כל פרויקט הוא ייחודיי לנו, לכן כל פרויקט מבוסס על הצרכים ובקשות של הלקוח. אנו מספקים כמה חופש שאתה רוצה!

ציר זמן של הפרויקט

ציר הזמן של הפרויקט מחולק כך: אנחנו קובעים מה הם האבני דרך שהם ב"דרגה גבוהה", דהיינו הרכיבים הגדולים והחשובים יותר, וקובעים תאריכים לסיום כל אחד ואחד. כל אחד מאבני דרך אלו אנו חולקים לאיטרציות קטנות, שכל איטרציה נמשך ,בדרך כלל ,בין 2-4 שבועות. כל איטרציה מתחילה ב"פגישת זינוק", בו מבחינים בתוצאות של האיטרציה האחרונה, ובו בוחרים איזה תכונות חדשות יפתחו באיטרציה הקרובה

פגישות זינוק אלו זמנים אידיאליים להערכת התקדמות הפרויקט וזמן טוב לוודא שהפיתוח מתקדם לפי הציפיות. אם התרחשו כישלונות או עיכובים בהתפתחות, אפשר לדון ולנתח מה קרה ואיך לטפל בבעיה במשך פגישות אלו. אפשר גם לאמת את מעמדו של תקציב הפרויקט. אם יש למפתחים בעיות משמעותיות עבור הלקוח, הם יכולים לשאול אותם, והם יכולים ליידע את הלקוחות על ממצאים משמעותיים. אם הלקוח לא מרוצה ממשהו, יש להדגיש זאת בפגישות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם!